בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. התאמת תנור ארובה

התאמת תנור ארובה לצרכיו של הלקוח

 

תשכחו כל מה שאתם יודעים על אח מחמם ביום חורף קר. בד בבד מפזר סביבו אפר ולכלוך.

כיום תנור ארובה משמש כרהיט מעוצב בבית. כמו ספה, מערכת ישיבה ומטבח,יש לתת את הדעת מבחינת עיצוב, סגנון ובחירה מותאמת. ניתן להשיג תנור ארובה מחמם ומזמין בעיצוב כפרי וקלאסי.


כיצד עובד תנור הארובה?

לא עוד התעסקות יתירה באכסון והזנת גזרי עצים ובניקוי האפר לאחר השימוש. תנור הארובה עובד על ידי סולר או גז ונדלק על ידי מצת או שלט. פינוק של ממש!

אתם מודדים את מידת החום ומווסתים אותה לרמת החום הרצויה לאורך זמן. בכל שינוי מזג אוויר, תנור הארובה ממשיך לעבוד על רמת החום שאתם קבעתם לו.


האם יש אפשרות לבחור סגנון רצוי?

מה שמיוחד בתנור ארובה הוא שהוא ניבחר מתוך הקפדה בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח. החל מהמיקום של המין, גודל החלל שעליו לחמם, העיצוב המועדף, כל צבע צורה או סגנון שתחלמו עליו.   רפי מטלון וצוות עובדיו רוצים לממש את חלומותיכם ולהציע בפניכם תנור ארובה בסגנון אישי.


ישנם המלצות?

מאות לקוחות שמחים לבשר על השינוי שחל בחייהם עם תחילת השימוש בתנור ארובה. השילוב הייחודי של שימור הקלאסיקה למי שחשוב באמת, תוך הנוחות מרבית הצליח לסחוף רבים אחריו. והוא לא מפסיק להימכר.


תנור ארובה- למה דווקא אצל רפי מטלון?

רבים כבר יודעים וחוזרים. אך למי שעדיין לא מעודכן, רפי מטלון מציע תנור ארובה ייחודי, חזק ובטיחותי, יעוץ והכוונה בלי התחייבות, שירות מלא עד לבית הלקוח, התקנה בבטיחותית, אמינה ויעילה.

אם גם אתכם מעניין להתקין בבית תנור ארובה לפני בוא החורף, הצטרפו עוד היום ותוכלו ליהנות משירות אישי כמו שרק אנחנו יודעים לתת. אצלנו תיווכחו כי הלקוח הוא לא עוד קונה פוטנציאלי לרווח אלא הרבה יותר מזה. ולכן חשוב לנו שהוא יצא מרוצה ומסופק בקנייה שביצע.

רפי מטלון קורא לקהל לקוחותיו להקדים את הזמנותיהם לפני בוא החורף-

להפקת שימוש והנאה מרביים!

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים