בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. התקנת קמינים

התקנת קמינים- לא רק בגלל המזג אוויר!

השימוש בקמינים ניכנס עם השנים יותר ויותר לבתיהם של אנשים שחשוב להם להעירך בהתאם למזג האוויר הישראלי. תוך התאמה מלא לגודל, סוג הבית שברצונם לחמם.

השימוש בקמין מותאם למזג האוויר הישראלי

מזג האוויר הישראלי כאמור מתחלק לארבעה עונות השנה, אביב קיץ, סתיו וחורף. את האביב והקיץ אנחנו עוברים יותר בקלות במיוחד עם ילדים מבחינת המזג אויר . אך מה קורה כשמגיע הסתיו ולאחריו החורף הקר?

הקמין ותנורי ארובה הוא פיתרון מצוין בשביל להיות מוגן ובטוח מפגעי המזג אוויר הקשים של החורף. הקמין נחשב לסוג חימום בריא יחסית ובטוח בשימוש שלו.

לאחר יום עבודה מייגע ונסיעה הביתה ברחוב הגשום והקר תוך רוחות קרות המצליפות על הפנים, אין כמו להגיע לבית מחומם ונעים, לשבת ולהירגע אל מול קמין מסוגנן בעיצובו.

ואם אתם ממש הולכים על זה עד הסוף וההתעסקות עם עצים לא מרתיעה אתכם ואף מאתגרת אתכם, וכמובן, האחדות המשפחתית בימים הקרים חשובה לכם.... למה שלא תתאימו לבית קמין מעץ ממש "כמו פעם", עם עוגת שמרים וקפה מהביל- אין משפחה מאשרת מימכם.

רפי מטלון 'האבא של הקמינים בארץ' ישב איתכם, מתוך תיאור הבית גודל החלל והבנת הצרכים שלכם, הוא ימליץ לכם על הקמין המותאם לכם בלי פשרות !

נתינת אחריות

רפי מטלון מבטיח לתת אחריות מלאה. יש לקמין אבא ואמא, אם יש בעיה כלשהי- יש למי לחזור! לכל בעיה שתהיה.

המלצות בשפע...

אנשים רבים שהתלבטו, חששו והיססו, יספרו לכם בשמחה על הקמין בחרו בעצתו ובעידודו של רפי מטלון. הקמין הותקן בבתיהם ביעילות, ברמת גימור גבוהה, ובמינימום לכלוך ובלגן.

רפי מטלון , מזכיר כי לקמין טוב חייב להיות שני פתחי אוויר. הפתח האחד יהיה מתחת לעצים. והשני, יהיה בדרך כלל מעל דלת הקמין. שני הפתחים יהיו חייבים להיות פתוחים בשלב הדלקת הקמין.

האם השימוש בקמין בטוח משריפות?

רפי מטלון מספק את הקמינים היותר איכותיים וחזקים שישנם בשוק. הוא מתקין אותם מתוך אחריות מלאה לכם ולילדכם. למקסימום הנאה משימושו ולמקסימום בטיחות.

הצטרפו למאות אנשים מרוצים, המחממים את ביתם בעזרת קמינים איכותיים שניקנו אצל רפי בלבד!

טואול - בניית אתרים