בית אריה/מגשימים

איזה קמין מתאים לבית שלנו – טיפים שימושיים

אם אתם בונים בית חדש, את מיקום הקמין כדאי לבחור כבר בשלבי התכנון של הבית. כך תוכלו להשלים את כל ההכנות הדרושות להתקנה מהירה, ולשלב אמצעי חימום אחרים באותם אזורים בבית אליהם החום של הקמין לא יצליח להגיע. המקום הנכון ביותר להתקנה של קמין הוא מרכז הבית. בחירה נכונה של מיקום הקמין היא הדרך בה תוכלו לנצל באופן מלא את תפוקת החום ולחמם כמה שיותר חדרים. יש למנוע את בריחת החום אל חדר המדרגות ולמקם את הארובה בצורה בה תוכל לחמם אזורים נוספים בבית.

באיזה סוג קמין כדאי לבחור?

הקמינים נבדלים זה מזה בשיטת הבעירה ובעיצוב החיצוני. אם אתם מחפשים את הקמין הזול ביותר לתפעול, כדאי לכם לבחור קמין עצים. אם אתם אוהבים מאוד חום של אש, תבחרו בקמינים של עצים. אם אתם מחפשים עיצוב מודרני וממשק הפעלה נוח, כדאי לכם לבחור את קמין הגז (הוא מתחיל לעבוד בלחיצת כפתור). מראה כפרי של יציקת ברזל תקבלו כאשר תבחרו קמינים על בסיס נפט או עץ.

שיקולים של תקציב

דגמים חדישים ומעוצבים עם חזית קדמית עשויה זכוכית שקופה, יהיו יקרים יותר בהשוואה לדגמים יצוקים מברזל ללא חלון זכוכית. המחיר הוא גם פונקציה של גודל הקמין והמותג בו בחרתם. לקבלת הצעת מחיר יחד עם מידע מקצועי וטיפים שימושיים לבחירה הנכונה, אנו מזמינים אתכם לפנות אל רפי מטלון – מומחה הקמינים של ישראל.

מה הכי נכון לעיצוב הבית?

דגמים של קמינים תוכלו למצוא בעיצוב מודרני עם קווים נקיים ובעיצוב כפרי עם יציקה של ברזל. קמין מודרני מעוצב במראה יוקרתי עם חלון זכוכית תוכלו להציב בגאווה במרכז הסלון. קמין מודרני מביא עמו סגנון, יוקרה וחמימות של בית. את הארובה אפשר יהיה להסתיר בתוך מבנה גבס עם בידוד מתאים. הקמין מהווה פריט ריהוט מעוצב, הוא מוסיף סגנון לבית בכל חודשי השנה.

בחירה נכונה של קמינים מכל סוג יש ללוות יחד עם התקנה נכונה של ארובה ופתחי אוורור. כיום ההתקנה כבר משתלבת היטב עם עיצוב הבית תוך שילוב של גופי תאורה, מקום מתאים לרמקולים ומדפים לחפצי נוי.

טואול - בניית אתרים