בית אריה/מגשימים

מתי כדאי לקנות קמין לבית

רוב האנשים מחכים לחורף בכדי להתחיל לברר על קניית קמין והתקנה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל חודשי השנה, גם בקיץ יש לנו את היכולת לתת מענה מקצועי ולבצע התקנות. אין כל סיבה לחכות לחורף.

למה לא כדאי לחכות לחורף?

מזגנים הופכים לא יעילים כאמצעי לחימום הבית כאשר הטמפרטורה נמוכה מאוד. אם הטמפרטורה בחוץ נמוכה מ-7 מעלות המזגן כבר אינו יעיל כלל. באותם חודשים קרים מאוד הרבה מאוד ישראלים ממהרים לרכוש קמין תוך בקשה להתקנה מהירה בכל מחיר. משמעות הדבר היא עומס רב, המתנה ממושכת ומחירים גבוהים יותר. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חורף חם עם קמין חדש שמפוץ חום טבעי נעים בכל הבית, בצעו את הרכישה כבר במהלך הקיץ.

הזמנה מראש של עצים זולים

הזמנה מראש של עצים איכותיים להסקה מבטיחה לכם גם מלאי עצים לקראת החורף וגם מחירים אטרקטיביים. העצים אותם הזמנתם במהלך הקיץ יספיקו להתייבש כראוי להפצת חום. אם תמתינו ותבצעו את ההזמנה רק בשיא החורף תמצאו את עצמכם ממתינים זמן ממושך, משלמים מחירים גבוהים יותר ומקבלים לבסוף עצים ירוקים ורטובים שיגרמו לסתימה בארובה.

שירות אישי מהיר

הלקוחות שמגיעים אלינו במהלך הקיץ מגלים אולם תצוגה רגוע ומרווח. הדגמים החדשים כבר כאן והצוות המקצועי זמין למתן הסברים והמלצות. אם תמתינו לחורף תגלו את אולמות התצוגה עמוסים, את הצוות חסר סבלנות ואת המלאי חסר. אם אתם מתלבטים ואנכם בטוחים באיזה דגם של קמין כדאי לבחור, כדאי שתתחילו את התהליך מוקדם ככל האפשר. כך יהיה לכם מספיק זמן להתייעץ, לבדוק ולהתלבט. בסוף התהליך ובעזרת הידע המקצועי הרב של רפי מטלון תצליחו לבחור בלב שלם את הקמין המתאים לכם ביותר.

הרהיט כתוספת של סגנון לבית

במהלך הקיץ לא תהיה לכם כל סיבה להפעיל את הקמין, הוא אינו משמש לקירור הבית. אך בכל זאת, מהווה הקמין תוספת של עיצוב המביאה עמה סגנון כפרי ויוקרתי עם חמימות משפחתית. בצעו את ההזמנה כבר בעונת הקיץ ותוכלו להיות הראשונים להתהדר בדגמים החדשים ולהיות מוכנים לקראת החורף. 

טואול - בניית אתרים