בית אריה/מגשימים

קמינים למכירה בזול – יתרונות וחסרונות

קמין עצים חם ביום חורף קר מרכז סביבו את כל בני המשפחה בסלון. כולם שותים יחד שוקו חם עם כדורי מרשמלו ומביטים באש הבוערת. קמין כזה בדיוק גם אתם רוצים? כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לבחירה נכונה, ולהבנת היתרונות וגם החסרונות של קמינים למכירה היום. לקבלת ייעוץ אישי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר כדאי לפנות אל רפי מטלון שחי ונושם קמינים.

יתרונות של קמין עץ

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של קמין עץ על פני קמין גז או נפט הוא המחיר. מחירי הנפט והגז גבוהים יותר בצורה משמעותית בהשוואה למחירים של עצים להסקה. קמינים למכירה על בסיס בערת עץ יהיו בחירה נכונה יותר מבחינה כלכלית לטווח ארוך.

עצמת החום של קמין עצים היא החזקה והטבעית ביותר. החום של האש אינו מייבש את האוויר כמו מזגן או מפזר חום. הקמין עשוי ברזל שמתחמם וממשיך להפיץ חום בבית גם לאחר שהאש כבר כבתה.

יתרון משמעותי נוסף הוא היכולת של קמין העץ לחמם את הבית ללא תלות במערכת החשמל. תוכלו לשמור על בית חם גם במהלך הפסקת חשמל.

חסרונות של קמין עצים

רשימת החסרונות תהיה קצרה משמעותית בהשוואה אל רשימת היתרונות. ההתעסקות אותה דורש קמין העצים באופן שוטף מהווה בעבור חלק מהאנשים חסרון. בכל הפעלה יש להכניס את העצים, לסדר אותם, לפנות את האפר, לנקות את הקמין. בנוסף, יש לדאוג לאספקה של עצים לבעירה. הכול מסכימים כי תפעול של קמין גז או נפט יהיה פשוט יותר. אך ישנם לא מעט כאלו שנהנים לתפעל את קמין העצים ולהוסיף בכל פעם עוד עצים אל האש.

חסרון נוסף של קמין עצים הוא הדרישה להחזיק מלאי של עצים להסקה. עליכם למצוא מקום אחסון גדולה מספיק בכדי לאחסן את מלאי העצים הרחק מהגשמים.

בבתים עם ילדים יש להקפיד על הרחקת הקמין מסביבת הילדים. קנייה של רשת מגן חיונית להרחקת הילדים הקטנים מהקמין הלוהט.

מתי כדאי לקנות בזול?

קמינים למכירה במחירים זולים כדאי לרכוש רק תוך פנייה אל איש מקצוע בעל מוניטין, איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו כמו רפי מטלון.

טואול - בניית אתרים