בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמין בנוי גז- עיצוב ויוקרה

 

קמין בנוי גז- עיצוב, נוחות ויוקרה


קמין בנוי הוא אחד הפריטים ההכרחיים בבית מעוצב, בעיקר באזורי הגליל וההרים. השילוב של קמין בנוי יחד עם שימוש בגז, הינו שילוב מנצח של עיצוב, יוקרה ונוחות.

השימוש בשנים האחרונות בקמין בנוי, הינו פופולארי מאוד.

קמין בנוי, הוא אמנם השקעה כלכלית, אך משתלמת מאוד לטווח ארוך. יחד עם זאת, שילוב של הקמין כחלק מקירות הבית, מוסיף אותו כפריט דקורטיבי אשר תורם לקו העיצוב.


קמין בנוי כחלק מעיצוב הבית

קמין בנוי גז, הינו קמין אשר ממוקם באופן נסתר בבית, כחלק מן העיצוב בבית. מראה האש המרצדת מבעד לזכוכית חסינת האש, מבלי להבחין בגוף החימום של הקמין, מותיר מראה מדהים, חם ומעוצב. בשנים האחרונות, בעיקר באזורי  הגליל, הגולן וההרים גובר השימוש בקמין בנוי כחלק מהעיצוב בבית.


יתרונות קמין בנוי גז

קמין בנוי גז, הינו קמין אשר חומר הבעירה שלו הוא גז. היתרון הגדול בקמין גז, הינו הנוחות והקלות שלו לתפעול. אין צורך להתעסק כלל עם חומר הבעירה, כמו הכנסתו או ניסורו, כמו בקמין עצים. קמין גז, מחובר ביציאה אל החיבור לגז מרכזי או לבלוני גז וממנו יונק את יכולת הבעירה שלו. הגז, הינו חומר יחסית לא יקר ומאפשר לחימום הבית באופן זול ובקלות. קמין הגז נדלק בלחיצת כפתור וישנה אפשרות להנמכת או הגברת עוצמת החום לפי הצורך. האש הבוערת בקמין גז, הינה יפה ומרשימה כמו בקמין עצים, מה שמביא ליתרון נוסף של קמין זה.


המגוון הגדול של קמין בנוי גז, הינו בסגנונות רבים של עיצוב וחדשנות.

אפשרויות קמין בנוי גז, הינן רבות מאוד. ישנם עיצובים רבים של מראה האש, מראה החיפוי ואפשרויות המיקום של הקמין הבנוי.

האש המרצדת מבעד לזכוכית, הינה נראית כבוערת על לבני קרמיקה, אשר אינן "נשרפות" לעולם. כמו כן, ישנן אפשרויות רבות לחיפוי קמין בנוי גז, כמו חיפוי גבס, חיפוי אבן, חיפוי שיש או קרמיקה, חיפוי מתכת ועוד. ניתן לעצב את הקמין כעיצוב כפרי או בעיצוב מודרני ובעל קו נקי. אצלנו תמצאו אפשרויות עיצוב רבות, אשר יתאימו לטעמכם ולעיצוב האהוב עליכם.

 

 

טואול - בניית אתרים