בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמין לאיכות חיים

 

קמין –תרומת קמין בבית לאיכות החיים

 

 

 

ישנם רהיטים שקונים לצורך שימושי בלבד. מקרר, למשל, או מכונת כביסה נועדו לספק שרות לצרכנים ולא מעבר לכך. שונה הדבר כאשר רוכשים קמין לבית, אז מדובר באביזר יוצא דופן, מחמם מצד אחד, אך תורם לאוירה בצורה ייחודית.

 

 

תרומת קמין בבית לאיכות החיים

פעם היה בכל בית קמין, והוא היה אמצעי החימום היחיד. היו מניחים בו גזרי עצים יבשים ומעלים בו את הבעירה. היום ישנם קמינים שונים המופעלים באמצעות גז או נפט, ועדיין יש בהם את האפקט הייחודי שאין בשום מזגן או תנור חשמלי.

קמין בבית הוא אוירה טובה בבית, הוא חום והוא נעימות, כל מי שפותח את הדלת מרגיש שהגיע סוף סוף "הביתה", והכל בזכות הקמין.

אנשים רבים מחבבים את ההתעסקות עם הקמין ורואים בכך הנאה מרובה. הבערת העצים, הניקוי, העלאת האש, וכל מה שסביב, מזכיר להם את ההיסטוריה בהתגשמותה. מה יותר נעים מאשר לשבת על יד האח ולשמוע את מדורת האש העולה, מכלה את גזרי העצים שהונחו ביד אוהבת, ולהנות ממגע חם?

את תרצו זאת הנוסטלגיה בהתגשמותה.

לא צריך יותר מזה בשביל להנות מערב נעים. החום, הצבע, המראה הייחודי, הוא די והותר לכל מי שרוצה הנאה ממשית.  

אם ההתעסקות הזו, בכל זאת נראית מיותרת ואולי כבדה מדי, אפשר בהחלט להנות מקמין גז או נפט, שלא דורש הרבה עבודה. חיבור לגז קיים ממילא בכל בית, ואפשר בהחלט לחבר אותו גם לקמין, גם השימוש בנפט אינו מסובך ויוצר אש יפה וכחולה להפליא.

עדיין חשוב לקנות את הקמין במקום מקצועי ואמין, כדי להנות ממנו עד הסוף, באוירה רומנטית של אש בוערת בחדר המגורים.

 

איך משיגים את זה?

רפי מטלון הוא תשובה ניצחת. עם הותק שלו רב השנים, הנסיון והידע המקצועי שצבר, יתאים עבורכם קמין טוב שיתרום רבות לאיכות חייכם.

כי תרומת קמין בבית לאיכות החיים היא גבוהה במיוחד, חבל לפספס את האפשרות הזו. פנו עכשיו לרפי מטלון, המומחה לקמינים ותנורי ארובה, והתחילו להנות מבית איכותי!

 

טואול - בניית אתרים