בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמין עצים בנוי

קמין עצים בנוי – לחימום ולעיצוב מושלם

קמין בנוי מעוצב, הינו כמו פריט דקורטיבי בבית, אשר משתלב עם קו העיצוב בנוסף לחימום הבית בכל מצב ובכל מזג אוויר

בשנים האחרונות, אדריכלים רבים משתמשים בקמין בנוי בחלק מן העיצוב בבית. קמין בנוי זהו קמין, אשר ממוקם בתוך קיר הבית כחלק מן העיצוב. השימוש בקמין בנוי, מרשים מאוד וחסכוני מאוד. קו עיצוב זה, מתאים לכל מי שמעוניין לעיצוב חדשני בביתו, בשילוב עם אפשרות חימום מקסימלית ונהדרת לבית. אין דבר נפלא , מלשבת בימי החורף הקרים, אל מול הקמין החם וליהנות מאווירה חמה ומשפחתית.


מהו בדיוק קמין בנוי?

קמין בנוי, הינו קמין רגיל, אשר חומר הבעירה שלו הוא עצים או גז, ואשר דרגות החום שלו גבוהות מאוד והוא מסוגל לחמם את כל חלל הבית. בנוסף, הקמין הינו פריט דקורטיבי ומרשים, התורם לאווירה המיוחדת בבית עם זה בעיצוב כפרי או מודרני.


קמין בנוי עצים

קמין עצים בנוי, זהו קמין אשר חומר הבעירה שלו הוא עצי הסקה. עצי ההסקה, הינם חומר בעירה זול והאש הבוערת באמצעותם הינה יפה ומרשימה. בקמין בנוי, כל שטח גוף החימום ומקום הכנסת חומר הבעירה אינו נראה לעין, הוא מחופה בקיר ומה שנגלה היא אך ורק הזכוכית אשר מבעדה תרצד אש הקמין. מראה זה, הינו מרשים ומיוחד ומשתלב עם העיצוב הנעים של הבית.


החומרים המשמשים לבניית חיפוי לקמין בנוי עצים

בניית חיפוי לקמין בנוי עצים, הינה בעצם העיצוב של הקמין בבית. האפשרויות לחיפוי הינם מחומרים שונים וגוונים רבים, כגון: גבס, חיפוי אבנים, קרמיקה, שיש או לוחות מתכת. בדרך כלל, גוף החימום נסתר ומה שנגלה זו האש, אשר מכוסה בזכוכית חזקה. ניתן לעצב את גודל הזכוכית, חלוקתה לחלקים וצורתה. את בניית הקמין הבנוי יש לעשות על ידי מומחה בתחום קמיני עצים, בשילוב עם האדריכל או מעצב הפנים לעיצוב מושלם ומתאים.

 

אח עצים בנוי הינו קמין אשר גוף החימום שלו מוסתר בתוך קיר במסגרת מיוחדת או בגומחה, וניתן למקמו במרכז או בפינת הקיר. חזית האח עשויה להיות גלויה, או חסומה באמצעות זכוכית מיוחדת חסינת אש המאפשרת לשלוט על עוצמת החימום. כמו כן, ניתן ליצור באח מספר חזיתות, למשל כאח הממוקם בפינת קיר או אח המפריד בין שני חדרים ומספק חזית נפרדת לכל חדר. את אח העצים הבנוי מחפים באבנים או בחומרי גלם אחרים, בהתאם לצרכי ורצונות בעליו.

 

אח עצים מובנה בהתאמה אישית

אח עצים בנוי ניתן להתאים באופן אישי על פי טעמכם ורצונכם, כדוגמת אח עם חזית החסומה באמצעות זכוכית חסינה שמעניקה לחלל מראה מודרני ועכשווי. כמו כן, ניתן לחפות קמין בנוי במספר רב של חומרי גלם, גוונים, עיטורים וסגנונות עיצוב בהתאם לצרכי ורצונות הלקוח. חיפויים אלו עשויים להיות מגבס, אבנים, לוחות מתכת, לבני שמוט, חיפויי קרמיקה או חיפוי שיש.

טואול - בניית אתרים