בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמין פלט לסביבה ירוקה

 

קמין פלט- לשמירה על סביבה ירוקה יותר

 

קמין פלט, אשר הגיע אלינו היישר מאירופה. הינו קמין בעל רעיון מהפכני לחימום בזול ובשמירה על איכות הסביבה.


קמין פלט, הינו אחד הסוגים החדשניים של קמינים בשנים האחרונות. ישנם כמה סוגים של קמינים, אשר השוני העיקרי בין סוגי הקמינים הוא חומר הבעירה אשר באמצעותו האש בקמין דולקת ומחממת את הבית. הסוגים המוכרים הם קמיני עצים, קמיני נפט או סולר וקמין גז. קמין פלט, הינו רעיון מהפכני, אשר לא נופל באיכותו מקמין העצים הידוע בעוצמת החימום שלו.


מהו קמין פלט?

קמין פלט, הינו קמין שחומר הבעירה שלו הוא פלט. פלט, זוהי בעצם נסורת עץ דחוסה. הפלט ארוז בשקים, שיש להכניסם לקמין כל זמן מה. צורת חומר בעירה כזה, מזכירה מאוד את קמין העצים. עם זאת, אופן ההפעלה של קמין על פלט, הינה פשוטה וניתנת להפעלה באמצעות שלט או כפתור הפעלה.


החידוש בשימוש בקמין פלט ותרומתו לאיכות הסביבה

הפלט הינו נסורת ושבבי עץ, אשר נאספים בתעשייה ומנוצלים לחימום ובעירה.

כאשר הפלט נשרף, ישנם חלקיקי אפר מעטים אשר נפלטים ומזהמים. הפחמן אשר נפלט בתהליך הבעירה, הוא חלק ממחזור הפחמן בטבע ולא מתווספים גזים רעילים נוספים, כמו בחומרי הבעירה האחרים.

בנוסף, מכיוון שאת הפלט מייצרים משאריות בתעשייה, מנסורת ושבבי עץ, זה תורם למחזור והקטנת הפסולת של התעשייה.


יתרונות קמין על פלט

קמין על פלט, תורם לשמירה על איכות הסביבה וניצול האנרגיה שבטבע. בנוסף, עלויות החימום בקמין על פלט נמוכות ודומות לעלויות של קמין עץ.  קמין על פלט, אינו דורש התעסקות ומקום אחסון רב לחומר הבעירה כמו בקמין עץ, הזנת חומר הבעירה יכולה להיעשות באופן אוטומטי או ידני. הארובה, בקמין פלט, אינה חייבת לצאת מן התקרה, ועל כן מתאימה גם לבתים רבי קומות. אופן ההפעלה של הקמין פשוטה, בעלת תרמוסטט, כיבוי והפלה אוטומטיים ועוד.

קמין פלט, הינו הקמין המבוקש בשנים האחרונות, בעל יכולת חימום גבוהה, שמירה על איכות הסביבה ובעיצוב מרשים וחדשני.

 

טואול - בניית אתרים