בית אריה/מגשימים
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמינים יד שנייה

 

הסכנה בקניית קמינים יד שנייה


התרחקו מקמינים מיד שנייה!

 

היזהרו מהצעות של קניית קמין מיד שנייה. בקניה זו אינכם מקבלים ייעוץ ושירות בהתאמה לבתיכם, אין אחריות בשימוש. ובכך אתם מסכנים ומסתכנים.

קמין הוא אחד מהדברים כי חשוב לרכוש אותו חדש מהאריזה ולא לאחר מספר שנים של בלאי ושימוש. היתרון בקניית קמין חימום ישירות מהיבואן הוא בכך שאתם יכולים לבחור קמין מתוך שיקול דעת ובחירה שלכם מתוך שפע של היצע ומגוון קמינים ולא מתוך לחץ של מהרגע להרגע.


מהם החסרונות של קניין קמין מיד שנייה?

קניית קמין מיד שנייה מעלה סיכונים שונים בקשר לטיב המוצר, אין מה לדבר על השירות... ההתקנה נעשית בצורה חובבנית ולא מקצועית בכלל מה שגורם לסיכון כל בני הבית. קמין מיד שנייה כבר צבר שנות בלאי והוא מגיע אליכם כשהוא אינו שלם ובטיחותי לשימוש.


מה היתרונות של קניית קמין חדש מהאריזה?

בקניית קמין אתם נהנים מייעוץ של טובי המומחים. חשוב לנו כי הקמין שאתם בוחרים יתאים ב100% לבית שלכם, לסוג הבית אותו אתם מבקשים לחמם, סוג החדר וגודלו, וכן ההתחשבות בגורמים ובצרכים השונים שלכם. תוך מתן פיתרון זמין ונוח. וכמובן יש לכם אפשרות לבחור! הקמין מגיע בשלל של סוגים וסגנון, וכמובן אין מה לדבר על העיצוב.


מהם היתרונות בקניית קמין דווקא מרפי מטלון?

מתוך ניסיון אישי שלו בקניית קמין בתחילת דרכו, למד רפי את הצרכים של הלקוח תוך הציפיות שלו מרגע הבחירה ועד לשימוש המלא בקמין. רפי מטלון צבר שנים רבות בהתאמת קמין לבית הלקוח, מאות לקוחות יכולים להעיד על שירות אמין ויעיל בגימור מלא. עם כל הרצון הטוב להביא לכך שהקמין יענה על כל הציפיות של הלקוח ואף ליותר מכך.

תשכחו מכל מה שאתם יודעים על עבודה באיכות ירודה והתנהגות גסה ופרועה בבית הלקוח. כמעט ולא תרגישו אותנו בבית, אנחנו מתקינים את הקמין ביעילות, מהירות ואמינות.

אל תהססו לפנות למקצועי ולמנוסה ביותר בתחומו, זה הזמן המושלם להתכונן לחורף הגשום והקר בקניית קמין מותאם ונוח לבית.

 

טואול - בניית אתרים